Момци за момчиња од пајак-маж, со големини 12м-5Т
  • Обновено

Момци за момчиња од пајак-маж, со големини 12м-5Т

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се неговите сетила на Спајди кои се залепуваат! Придружете се и облечете ја оваа прекрасна графичка графичка марка за момчиња за мали деца. Тој ќе сака да го сподели својот ден со неверојатниот Spider-Man и ќе ја цениме удобноста што ја опуштите понудата на мешавина од памук. Парот со неговиот тексас и џогерс за моментален изглед што може да го карпа на време на игра или да лежи дома. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3Т. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Марвел, сите права се задржани. Спајдермен Деца Момци.