Лесно-пиво бебе и дете момче со долги ракави ленти со ребра, големини со месеци-5t
  • Обновено

Лесно-пиво бебе и дете момче со долги ракави ленти со ребра, големини со месеци-5t

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ребра со долги ракави од Easy-Peasy е добро за вашето дете и околината. Мека и пријатна ребра, која лесно може да се вклопи во која било облека како парче за положување или главен врв. Достапно во светли и класични ленти, и толку удобно што може да се носи со часови игра со пријателите и семејството. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Контрастни ленти. Долга маичка со долги ракави за момчиња за бебиња и мали деца од Easy-Peasy.