Вожидаоза Фустани За Жени Дами Стил На Наметка Еднобоен Струк Фустан Со Висок Врат фустан со Светки свечени фустани за жени
  • Обновено

Вожидаоза Фустани За Жени Дами Стил На Наметка Еднобоен Струк Фустан Со Висок Врат фустан со Светки свечени фустани за жени

DEN 383.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.09" Должина : 91cm/35. Сезона : Пролет и Aut Пол : Женски Повод : Банкет, Излет Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста Боја : секси Јака : О-Вратот Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : XXL Биста : 112cm/44. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.80 "Должина : 87см/34. Пролетни Фустани За Жени 2023 фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 женски фустани бел фустан жени. Обичниот удобен, и ќе ви се допадне кога ќе го добиете.37 "Должина : 88см/34. Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Должина : 90cm/35. Големина : Л Биста : 104см/40.83" Дами Стил На Наметка Еднобоен Струк Фустан Со Висок Врат фустан со Светки информации За Производот : Материјал лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете кул Пригода : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење, итн нега На Облека : миење раце / машина за миење раце на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложеност виси Да Се Исуши.