Жени Сплит Макси Фустани Без Ракави Секојдневна Боја На Градиент Лабав Долг Фустан Без Грб Вкрстен Летен Фустан На Плажа Со Џебови Сиви Големини
  • Обновено

Жени Сплит Макси Фустани Без Ракави Секојдневна Боја На Градиент Лабав Долг Фустан Без Грб Вкрстен Летен Фустан На Плажа Со

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

88" половината : 112см/44. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.