3 4Од 1 8П Ексетер Таванот Медалјон
  • Обновено

3 4Од 1 8П Ексетер Таванот Медалјон

DEN 4735.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со евтин лесно инсталиран медалјон создавајќи безвременска фокусна точка. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил. Декоративниот медалјон на таванот навистина може да направи разлика со додавање на завршен допир на вашата светилка. Медалјоните додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате. Лесен за брза и лесна инсталација. Исклучителни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор.