Екена Милворк 1 2ОД 1 4 ИД 1 8 В 3 4 П Прободен Тавански Прстен
  • Обновено

Екена Милворк 1 2ОД 1 4 ИД 1 8 В 3 4 П Прободен Тавански Прстен

DEN 4735.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Таваните прстени се лесни за инсталирање и веднаш надградба на светлосни тела и тавански медалјони. Таванските прстени се исто така повеќекратен производ за мелница што може да се користи за создавање акцент на таванот, рамка за слика или огледало за акцент. Инсталирање со едноставно лепило и нокти, лесниот производ ќе ги нагласи фокусните точки како лустери и тавански вентилатори. Тие се фабрички подготвени и подготвени за боја или вештачка завршница. Нагласете го вашиот дом денес, со прекрасен и сложен тавански прстен. Продадени како 1/4 од целиот круг - мора да нарачате количина од 4 за да формирате целосен круг. Производот треба да се скрати и монтира заедно за време на инсталацијата за да се формира круг. Нагласете ги таваните со прекрасни тавански прстени. Совршен додаток за истакнување на медалјони на таванот. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат.