Акихол Обични Панталони Мажи Големи И Високи Машки Класични Плисирани Чино Панталони Отпорни На Вклопување
  • Обновено

Акихол Обични Панталони Мажи Големи И Високи Машки Класични Плисирани Чино Панталони Отпорни На Вклопување

DEN 367.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машки Хип хоп Панталони Удобна Манжетна Со Манжетни Со Цврста Боја Со Џеб 13 1[Функција]. Сезона : Пролет и Aut. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Панталони должина : - должина панталони. Стил : Мода, Секојдневен. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА ХЕЛАНКИ ДИРЕКТНО СЕ ВКЛОПУВААТ. Со директно вклопување низ колкот и бутот, овие панталони седат веднаш под половината со појас за природна удобност. КЛАСИЧЕН СТИЛ НА ЏЕБ. Класичен фит панталон дизајниран со автентичен џебен стил. Нашиот најпродаван жан со директно вклопување е дизајниран со безвременски џебен стил, совршен за повеќето прилики. ФАРМЕРКИ ЗА СИТЕ. Овој жан е достапен во тексас со средна тежина со широк спектар на перења, завршувања и вклопувања. Додадете класичен тексас јеапан во вашата секојдневна ротација или испробајте ново алтернативно перење има пар панталони што одговараат на секој стил. КВАЛИТЕТ.Квалитетна облека со издржливост и долготрајна конструкција на ум. Посветете се на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. СПЕЦИФИКАЦИИ. Патент лета со затворање на копчето, етикета со потпис на задниот појас.