менс памук и лен еднобојни обични панталони јапонски ленени спортски тенки панталони нозе
  • Обновено

менс памук и лен еднобојни обични панталони јапонски ленени спортски тенки панталони нозе

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Повод : Повик. Материјал : памучна постелнина. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Тип на половината : Средна половина. Како да се мие : измијте го со рака висат за да се исуши во сенка, забрани белење Жан Сече Падобран Панталони За Мажи Рамни Предни Панталони Машки Тренинг Панталони Со Џебови Отворени Панталони За Нозе Табела за Големина : . Големина : М Половината : 68см/26.77" : 148см/58.27" Должина : 93см/36.61"Големина : XL Половината : 74см/29.13" : 156см/61.42" Должина : 96см/37.80"Големина : ХХХЛ Половината : 80см/31.50" : 164см/64.57" Должина : 99см/38,98"големина : ххххххл половината : 86см/33,86" : 172см/67,72" должина : 102см/40,16" € карактеристики} модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење.