Машки Тежок памук-ракав Раглан Пакет
  • Обновено

Машки Тежок памук-ракав Раглан Пакет

DEN 175.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% плетена памучна дрес однапред изработена; контрастна боја поставена во јака и 3/4 раглан ракав; врат со една игла со врв на грбот; Ракав Со Двојна игла и долни рабови; етикета Со Солзи; Гилдан Менс Тежок Памук И Ракав Раглан 2 Пакет.