Супер Марио Машки Блиски Прозорци Графичка Маичка Со Кратки Ракави
  • Обновено

Супер Марио Машки Блиски Прозорци Графичка Маичка Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Толку супер! Марио, Луиџи и Јоши се прикажани на Оваа Графичка Маичка нинтендо инспирирана од гејмер со класичен врат на екипажот и кратки ракави. Изработена во удобна ткаенина со привлечен графички принт напред, оваа машка маичка Марио Брос го има вашиот кул секојдневен стил подготвен да оди со шорцеви или тексас фармерки. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипажот; контраст графички печатење напред. - Нинтендо, Сите Права Се Задржани. Машка Супер Марио Графичка Маица.