Сечкање Како Да Е Жешко Кулинарски Готвач Мајстор Кујна Готви Маица
  • Обновено

Сечкање Како Да Е Жешко Кулинарски Готвач Мајстор Кујна Готви Маица

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кулинарскиот Готвач Мајстор За Готвење Кујна маица е паметна И модерна кошула која му оддава почит на талентот и посветеноста на готвачите, што го прави одличен избор за кулинарски ентузијасти или професионалци кои го ценат допирот на хумор. Унисекс Класичен Маичка од Гилдан 5000 е горд член На Американскиот Протокол За Доверба во Памук (USCTP) кој одржливо се одгледува и етички се бере што обезбедува квалитет и исклучителни маици во изработката. Гилдан 5000 ги вклучува следните карактеристики : . - 5,3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Ld (CA), 100% памук, 20 синглови. - Бои на хедер, Графитна Хедер, безбедносни бои, Твид, Капина, Јоргована, Полноќ, неонски бои и Зајдисонце : 50/50 памук/полиестер. - Антички бои и Спорт Сива : 90/10 памук/полиестер. - Пепел Греј : 99/1 памук/полиестер. - Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. - Ткаенина со средна тежина. - Класично вклопување. -Не-зашиени, класична ширина, ребро јака. - Снимено вратот и рамената. - Ракав со двојна игла и долни рабови. Оваа ставка е достапна и во други стилови и бои, затоа ве молиме контактирајте не за понатамошна помош. Сечкање Како Тоа Е Топла Кулинарски Готвач Мајстор Кујна Готви Маица.