Мал Град Силно Знаме НА САД ПРЕДНА И ЗАДНА Патриотска Американска Маица
  • Обновено

Мал Град Силно Знаме НА САД ПРЕДНА И ЗАДНА Патриотска Американска Маица

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Мал Град Силно АМЕРИКАНСКО Знаме НАПРЕД И НАЗАД Патриотска Американска Маица.