Женски Мода V-Вратот Секси Тенок Одговара Солидна Краток Ракав Маица Врвот
  • Обновено

Женски Мода V-Вратот Секси Тенок Одговара Солидна Краток Ракав Маица Врвот

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

06" ДОЛЖИНА : 52 CM/20.73" ракав : 24см/9.16" ракав : 23cm/9.43" Ракав : 20см/7.58" ракав : 22см/8.Што добивате : 1пц Женски Врвен Пол : Женски4. Погоден за секојдневно, дома, улица, лизгач, скејтборд, викенд, работа, клуб, забава, ноќно излегување, шопинг, дружење, училиште, препи, одмор, патување, плажа, тренинг, џогирање, теретана, активности на отворено итн.87"тип на шема : цврст3.87" Должина : 49см/19.69"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 94-98см/37.01" ракав : 21см/8.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни2.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!1.29"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 90-94см/35.Сезона : сите сезони дебелина : Стандарден Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен, неопходен за гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.