Појасни Женски Летни Врвови Маици За Печатење Со Врат Со Кратки Ракави Кошула Со Кратки Ракави Обични маици Со Големи димензии За жени
  • Обновено

Појасни Женски Летни Врвови Маици За Печатење Со Врат Со Кратки Ракави Кошула Со Кратки Ракави Обични маици Со Големи димензии

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

35" Ракав : 18см/7.17"големина : Ххххл биста : 119см/46.32" ракав : 20.91" рамо : 43см/16. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.Големина : С Биста : 90см/35.28" Должина : 65см/25. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.