Летни Фустани Трендовски Еднобојна Туника Запознавање Партија Макси Фустан Со Ракави Секојдневен Зелен С
  • Обновено

Летни Фустани Трендовски Еднобојна Туника Запознавање Партија Макси Фустан Со Ракави Секојдневен Зелен С

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција : Овој Фустан е направен Од Полиестер, и дише и удобен, погоден за лето.65" Половината : 70см/27.79"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 98СМ/38. женски летни фустани 2023 секојдневен фустан.39"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 93см/36.61" Половината : 75см/29.97" женски фустани еднобојна туника датира партизекси ЕДНОБОЕН ФУСТАН.53" Должина : 129см/50. макси фустан секојдневен за жени.56" Должина : 128см/50.Материјал : Полиестер, супер мека ткаенина, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште применлива сезона : Многу погодна за пролет и лето, може да ве направи повеќе откако Ќе ја облечете вашата модна шарм Пригода : Одлична За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава, Дозволете ви да ги привлечете очите На луѓето Во Секоја пригода Пол : Жени, Дами, тоа е изборот девојките да присуствуваат на забава или да одат на табела за партизирање : . летни фустани за жени 2023 обични миди.58" половината : 80см/31.18"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 103СМ/40.