О Беј Островот Гриша Тиркизно Сини Стапала Стапала Тепих Во Затворен Простор
  • Обновено

О Беј Островот Гриша Тиркизно Сини Стапала Стапала Тепих Во Затворен Простор

DEN 928.80

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Достапно во различни големини за да одговара на секој простор во вашиот дом.Заливот вол Островот Гриша Тиркизно Сина 8 Стапки 9 Инчи х 11 Стапки 9 Инчи Тепих Во Затворен Простор. Памучната подлога обезбедува дополнителна удобност додека луксузниот изглед е совршен за оние кои ги ценат пофините работи. Моќ-се појави Во Турција користејќи 100% полипропилен, ова парче нуди и издржливост и удобност.