Каролини Богатства ЦК2085ДДМ Црн француски булдог Снешко Божиќ Јадење Сушење Мат, 21
  • Обновено

Каролини Богатства ЦК2085ДДМ Црн француски булдог Снешко Божиќ Јадење Сушење Мат, 21

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства ЦК2085ДДМ Црн француски булдог Снешко Божиќ Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични француски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна Декоративна Подлога за Сушење Садови. Ова Јадење Сушење Мат е од каролини богатства колекција Божиќ Снешко. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.