Клика Машка Потпора Отпорна На Вода Пакувана Целосна Јакна За Голф Со Патент
  • Обновено

Клика Машка Потпора Отпорна На Вода Пакувана Целосна Јакна За Голф Со Патент

DEN 177.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер, Отпорен На Вода, лесна ткаенина од школка, Потсмев на вратот со штитник за брадата, патент Со Обратна намотка, Предни џебови со патент 100% Полиестерска Водоотпорна лесна ткаенина Од школка Потсмевачки врат со штитник За Брадата Предни Џебови Со Патент Пакувана Јакна Достапна во 10 Бои!.