Клик Женски Леден Пике Со Долги Ракави Колорблок Половина Патент Прекривка
  • Обновено

Клик Женски Леден Пике Со Долги Ракави Колорблок Половина Патент Прекривка

DEN 448.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер, Полу-патент со лажен врат, ткаенина што ја отстранува Влагата ги исполнува стандардите ЗА сертификација IL50, детали За Блокирање на бои на страничните панели и прекумерен контраст, 4,72 унци, Увезена 100% Полиестерска полу-патентна ткаенина што ја отстранува Влагата НА вратот IL50 стандарди за сертификација на Colorblock детали на страничните панели контраст прекумерно шиење 4,72 унци Увезено Машинско перење.