од Cutter & Buck Машки без ракави затоплени изолирани пакувања со пакувач
  • Обновено

од Cutter & Buck Машки без ракави затоплени изолирани пакувања со пакувач

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога ветерот се менува и студот ќе се вклопи, ќе ви биде драго што го зграпчивте вашиот елек за затоплување на затоплување. Овој изолиран, пакуван елек е топол, корисен и разноврсен xe2 x80 x93 Совршено парче за положување за да ве одржува удобно. Се одликува со ткаенина отпорна на ветер, исмејувачки врат и џебови за потоплите на раката. Изолирана боја отпорна на ветер во боја, пакуван, исмејувачки врат, целосен поштенски џебови, еластично врзано увезено 100% полиестерска машина за миење ладно деликатно, не се крева белило, суво ниско, нежно ниско железо по потреба.