Хомерутс во. Сива Вискоза И Полиестер Област Килим
  • Обновено

Хомерутс во. Сива Вискоза И Полиестер Област Килим

DEN 5736.16

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Раскошен и детален, овој прекрасен дизајн ќе го подигне вашиот внатрешен стил за моден изглед и привлечност. Елаборираната преодна шема и модерните сиви тонови ќе го збогатат вашиот декор за извонредно прекрасна просторија. Мајсторски машински изработени Во Турција користејќи вискоза и полиестер со подлога од јута за прекрасен тепих од висока класа. Карактеристики одлични за области со голем сообраќај со мало одржување; лесна за чистење конструкција за трајна употреба изработени со најфин материјал зголемувањата се привремени и најдобро ќе се израмнат ако се тркалаат во рикверц-направени за долговечност и издржливост спецификации боја : Сив Материјал : Вискоза И Полиестерзиза : 94 х 126 инчи.- SKU : OCNTR46794 94 "x 126" x 0.39 " Сива Вискоза/Полиестер Област Килим.