Сурија Модерен Максвел Полипропилен И Полиестер 2' 3 ' Површина Килими
  • Обновено

Сурија Модерен Максвел Полипропилен И Полиестер 2' 3 ' Површина Килими

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Максвел без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен, Полиестер Во Турција и Има Низок Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција.Карактеристики колекција : Максвелстил : Модерна Форма : Правоаголник : Крем, Светло Сива, Средно Сива, Јаглен, Пченица, Небесно Сина, Морнарица Материјал : 70% Полипропилен, 30% Полиестерзиза : 2' х 3' Висина На Купот : 0,03 Конструкција : Машинско Ткаенима Раб : Нобекинг : Нема Тип На Потпорен Куп : Низок Пилемад Во Турција Сурија максвел 2 "х 3" Правоаголник Површина Килими Mwl2302-23.