Нурисон Глам Геометриска Слонова Коска 7'10 9'10 Област Килим
  • Обновено

Нурисон Глам Геометриска Слонова Коска 7'10 9'10 Област Килим

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно за чистење. Завршен со брилијантен трепет што додава визуелна интрига, овој современ килим е направен од полиестер со нежна текстура. Моделите на арт Деко инспирирани, апстрактни и геометриски килими се завршени со суптилно подигнати акценти и гламурозен трепет што додава брилијантен изглед на вашата дневна соба, трпезарија или декор на спалната соба.