Германски Овчар Голф Крпа Жена Микрофибер Голф Пешкир Човек Спортски Пешкир Со Карабинер Клип За Голф Коли Торби За Голф Подарок За Голф За Љубителите На Голф
  • Обновено

Германски Овчар Голф Крпа Жена Микрофибер Голф Пешкир Човек Спортски Пешкир Со Карабинер Клип За Голф Коли Торби За Голф Подарок

DEN 3504.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: 24во(60,96 см) х 15ин (38,1 см).Најдобар дизајн на крпи за ентузијасти на отворено. : Пешкирот ЗА Голф АУКСВА е направен со премиум микрофибер кој мек, абсорбента и издржлив, лесен за отстранување на нечистотија, кал, песок и трева, го одржува голф-клубот, топчето за голф и раката суви додека играте голф. : Доаѓа со штипка за карабина за да ја закачите крпата на вашата торба. Висока јачина и цврста, така што нема да ви падне во торбата за време на патувањето. : Совршен за секој играч на голф и одличен подарок за Денот на Таткото, Денот на Мајката, Родендените и Божиќ.Исто така, како подарок за голф за мажи сопруг дечко, роденденски подароци за љубител на голф, смешен подарок за љубител на голф. : Овие крпи за голф со смешна убава шема препорачуваат машинско перење или миење раце во ладна вода. Германски Овчар Голф Крпа Жена Микрофибер Голф Пешкир Човек Спортски Пешкир Со Карабинер Клип За Голф Коли/Голф Торби Голф Подарок за Љубителите На Голф.