Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус
  • Обновено

Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен додаток на нејзините активни денови, овој четврт патент од атлетски дела е изработен со ткаенина за влага за влага и деколте без ознаки за да остане во чекор со вашата девојка на теренот. Стојат јака. Затворање на четвртина патент. Дри-работи ткаенина за влага за влага. Деколте без ознаки. 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Четвртина патент за девојчиња од атлетски дела.