Седум дабови момчиња, панталони со џогер, големини со 4-16
  • Обновено

Седум дабови момчиња, панталони со џогер, големини со 4-16

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер-мека удобност со спортски допири, овие џогери од Твил од Седум Окс сигурно ќе освојат големи во обични денови. Парот со своите омилени тимови и тој ја има својата омилена облека во еден момент. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Супер мек. Удобност за истегнување. 75% памук/23% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Twill Joggers за момчиња од седум дабови.