Атуруст Момчиња Летна Облека Писмо Печатење Резервоарот Блузи + Обичните Шорцеви Поставуваат Месеци До Години
  • Обновено

Атуруст Момчиња Летна Облека Писмо Печатење Резервоарот Блузи + Обичните Шорцеви Поставуваат Месеци До Години

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

34t Age : t2-3 Години. Применлива Возраст : 6 Месеци до 4 Години. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. (1 инч=2,54 см). 32 tadvisted Висина : t35. Големина : 80/90/100/110/120. Јака : Круг. 83 Tpants Должина : t11. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 Tpants Должина : t10, 24 пресврт : t16, 54 tadvisted Висина : t33, 46-35, 43t Age : t12 - 18 Месеци. 110t Tops Должина : t38t Bust : t58 Tpants Должина : t29пресврт : t46tadvisted Висина : t97-105t Age : t2-3 Години. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Материјал : Мешавина Од Памук.