СТРАТОС ЛЕСЕН хардсајд Спинер Вајт
  • Обновено

СТРАТОС ЛЕСЕН хардсајд Спинер Вајт

DEN 1439.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конструкцијата со тврд флекс нуди максимална цврстина, издржливост и завршница отпорна на вода/гребење; заклучување на копчето внатрешен систем за колички што се повлекува; 4 двојни спинери 360° тивки тркала за мобилност без напор со тркала за апсорпција на удари со високи перформанси; Целосна обвивка од внатрешна ткаенина од 210д полиестер со патент од едната страна и прицврстувачки ремени од спротивната страна за лесно пакување; 4 странични столпчиња овозможуваат багажот да стои исправено ; комбинирана брава одобрена од тса; врвни и странични handономски гел рачки за удобно И Лесно Кревање; непречено лизгање самопоправливи преголеми патенти.Дизајниран за модерниот патник и изграден да трае, овој голем проверен куфер нуди совршена рамнотежа помеѓу издржливоста и луксузниот дизајн. СТРАТОСОТ е ригорозно тестиран и е поткрепен со нашата 10-годишна ограничена гаранција.