Инуса Саутворлд 27 Лесен Тврд Спинер Багаж
  • Обновено

Инуса Саутворлд 27 Лесен Тврд Спинер Багаж

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Четири странични столпчиња овозможуваат багажот да стои исправено на страна и се шири 2 инчи за дополнителен дополнителен простор. Функционален стил со 4 авионски дизајн двоен спинер повеќенасочни тивки тркала од 360 степени за мобилност без напор. Цврстата конструкција нуди максимална цврстина, издржливост и завршница отпорна на вода/гребење. Четири авионски дизајн повеќенасочни двојни тркала за центрифугирање што овозможува ротација од 360 степени и мобилност без напор. Собрани од увезени делови. Целосно обложена двојна внатрешна преграда со ремени за врзување за лесно пакување и.Колекцијата Инуса Саутворлд е гордо од увезени делови користејќи лесни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и Инженерски материјал со Печатен ФИЛМ со четкана метална или јаглеродна завршница. Вградена 3 цифрена комбинирана брава ОДОБРЕНА ОД ЦА, мазно лизгање преголем Број 10 патент отпорен на манипулација, Горна и странична handономска рачка за гел за удобно и лесно кревање.