Заштитена марка ликовна уметност kinchant for poppies i Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка
  • Обновено

Заштитена марка ликовна уметност kinchant for poppies i Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Panchant for Poppies i“ Canvas Art by Color Bakery White Matte, Black Frame : Artist : Color Bakery. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.