Дасајо Женски Летен Пуловер Врвна Blетика Печатење Блузи Маици Неправилни Полите На Екипажот Вратот Обична Туника Кошула
  • Обновено

Дасајо Женски Летен Пуловер Врвна Blетика Печатење Блузи Маици Неправилни Полите На Екипажот Вратот Обична Туника Кошула

DEN 185.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме запомнете : Машинско перење со рака или блага ладна вода/не избелувајте/избришете ја со конец. Нашата облека е наменета за Азијци, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини.Стил : Модни секојдневни еластични панталони за половината, секојдневни и удобни, многу погодни за домашно носење или пижами, слободно време или активности на отворено.66" рамо : 42cm/16.13"Size : XLSize.Овие врвови имаат посебен со еластично вклопување. медицинска сестра камизола женски летни врвови тинктоп бели тркачки резервоари за жени блузи за резервоари без ракави за жени спандекс ками пролетни кошули кул врвови од диња потсмевни врвови на вратот за женски резервоар топ бралет жолт резервоар за момчиња основен тркачки врат камизола ребро плетени светло розеви врвови за жени канелени врвови воин воин краток ракав дуксер жени плус големина летен резервоар блузи црна маичка победи топлината мора да има резервоар за камизола со вграден градник.