Отворен Преден Краток Ракав Шифон Кардиган Моден Шал Жени Со Цврста Боја Врв ,М,Бело
  • Обновено

Отворен Преден Краток Ракав Шифон Кардиган Моден Шал Жени Со Цврста Боја Врв ,М,Бело

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

прави да изгледате подостоинствено, елегантно и поубаво. Најдобар избор за покривање на фустани со отворен грб и низок крој. Материјал : Полиестер. Почестете се со додаток за слоевитост. Нашето двослојно предно здолниште со широки ракави ги обликува рацете и рамената во најголема мера и ја покажува вашата совршена фигура. Вратот на екипажот со мини копче за лесно носење и подобри раменици.Изненадувачки дизајн.ОДЛИЧНА ТКАЕНИНА.