Каролини Богатства BB7655CHF Џерси Крава Зелено Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна
  • Обновено

Каролини Богатства BB7655CHF Џерси Крава Зелено Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства BB7655 CHF Џерси Крава Зелено Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Дрес Крава Зелено Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на Крава Од Дрес. Одличен подарок за сопственик На Крава Од Дрес. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.