Снукер Алатка, Во Креда Носителот Покритие Билијард Снукер Базен Врвот Боцкалка Алатка, Совет Боцкалка
  • Обновено

Снукер Алатка, Во Креда Носителот Покритие Билијард Снукер Базен Врвот Боцкалка Алатка, Совет Боцкалка

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Изработени од пластика и алуминиум. Должина од 18 смобезбедува пренослива големина за вас.Може да се користи како мал . Може да се користи како синџир на клучеви во исто време. Креда Покритие + Совет Боцкање, 2 во 1 дизајн го прави погодно за вас.Лесен за носење и удобен за употреба за одржување на врвот на билијард со добро триење и горење.Лесно може да стави прав и точни хит топки за да ви донесе многу повеќе уживање во оваа игра.Спецификација : Материјал : Пластика, Алуминиумска Големина : 18см / 7.09 Инчи Тежина На пакетот : 50гквантитет : вклучен е 1пцпакет : 1 Х Алатка За Боцкање На Држачот За креда (Кредата не е вклучена) дизајнот 2 во 1 ви го прави погоден. Лесен за носење и удобен за употреба за одржување на врвот на билијард со добро триење и горење. Лесно може да стави прав и точни хит топки за да ви донесе многу повеќе уживање во оваа игра. Изработени од пластика и алуминиум. Должина од 18 смобезбедува пренослива големина за вас. Може да се користи како мал . Може да се користи како синџир на клучеви во исто време. Креда Покритие + Врвот Боцкалка.