Патување Колекција Жени Санторин Тру Удобност Пена Прашка Назад Еспадрил Платформа Клин Сандали
  • Обновено

Патување Колекција Жени Санторин Тру Удобност Пена Прашка Назад Еспадрил Платформа Клин Сандали

DEN 480.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сандалата со клинови потпетици Санторин Од Колекцијата Патување ќе ве натера да ја напуштите вашата куќа со поттик на самодоверба. Нивниот платнен материјал, дизајнот на прашка, деталите за ременот со повеќе лакови, еспадрилата и отворениот кружен прст ќе ги одржат вашите стапала тренди и стилски. Сите додека ги оставате нозете удобни со нивната влошка од пена од 4 мм tru comfort и затворање со повлекување. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.