Женски Топли Панталони Со Шерпа Обложени Со Жици Атлетски Џогер Панталони Од Руно Со Џебови Сива ХХХЛ Клиренс
  • Обновено

Женски Топли Панталони Со Шерпа Обложени Со Жици Атлетски Џогер Панталони Од Руно Со Џебови Сива ХХХЛ Клиренс

DEN 559.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

37"Големина : Л Големина. Вистински топол кашмир со висока содржина! Топло, меки и густо за да го одржува телото топло и да спречи губење на топлина.94" МАТЕРИЈАЛ : Мека надворешна ткаенина, фина и густа, супер еластична.34" Должина : 101см/39.55"Големина : ХХХ Големина. КАРАКТЕРИСТИКИ : Силна форма, флексибилност, погодна за сите жени носат.Може да се користи директно како надворешни панталони со џемпер кошули, итн.