Медгеар Сиера женски 6-џеб Собрани Манжетни Џогер Панталони во 4-2 дена Истегнување
  • Обновено

Медгеар Сиера женски 6-џеб Собрани Манжетни Џогер Панталони во 4-2 дена Истегнување

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупно 6 функционални џебови, два континентални џебови за панталони, едниот страничен џеб за лепенка за товар, едната страна џеб за затворање со патент и Два задни џебови за лепенки. Д-прстен значка носителот детали на половината. Целиот еластичен појас со прилагодливи врвки за влечење. Тенки џогери се вклопуваат со собрани еластични полите на џогерот. Вкупно 6 функционални џебови, два континентални џебови за панталони, едниот страничен џеб за лепенка за товар, едната страна џеб за затворање со патент и Два задни џебови за лепенки. Целиот еластичен појас со прилагодливи врвки за влечење. Тенки џогери се вклопуваат со собрани еластични рабови на џогерот и детали за држачот за значки Д-прстен на половината.