Време и вина бандана
  • Обновено

Време и вина бандана

DEN 95.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кул, шарен додаток? Или неопходна за самостојни моменти? ОДГОВОР : И двајцата! Додадете поп боја на кој било изглед со оваа бандана од време и TRU. Украсени со забавно забавно печатење, овие бандани се лесен начин за пристап до вашата облека во денот. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 21,75 ”x 21,75”. Карактеристики : Сеопфатен печатење во боја на вратоврска. Печатена бандана од време и Тру.