Мисија Возрасни Унизе Ладење Кофа Шапка, Испарување Технологија За Ладење, Една Големина, Морнарица
  • Обновено

Мисија Возрасни Унизе Ладење Кофа Шапка, Испарување Технологија За Ладење, Една Големина, Морнарица

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За помалку од 30 секунди Шапката СО КОФА ЗА МИСИЈА се лади до 30 степени под просечната телесна температура во 3 лесни чекори : Навлажнете ја, Исцедете ја и Мавтајте ја. КУЛ ПОВЕЌЕ. 100% Полиестер. Возрасни. СЕ ЛАДИ ВЕДНАШ кога ќе се активира со вода се лади до 30 степени под просечната телесна температура за помалку од 30 секунди! Активирајте брзо во 3 чекори : Навлажнете го, Исцедете го и Замавнете го. Сепак, работ е зајакнат со ватиран шев за да не ви падне на лицето. Дизајнот и посебните карактеристики на Оваа Капа со Кофа го одржуваат вашето лице, уши и врат заштитени од штетни УВ зраци со широка покриеност на обод и ТКАЕНИНА UPF 50. ЛЕСНАТА, ПРЕНОСЛИВА И ПРИЛАГОДЛИВА лесна ткаенина и мека структура го олеснуваат преклопувањето мали за пакување или лепење во задниот џеб. Се одржува ладно со часови, шапката со кофа останува ладна до 2 часа, така што ќе можете удобно да останете активни подолго. НАПРАВЕТЕ Повеќе Уживајте да останете активни подолго и да го правите она што го сакате дури и кога температурата се зголемува со Шапката ЗА КОФА ЗА ЛАДЕЊЕ и освежување! Одлично за Риболов, Пешачење, Работа Надвор, Градинарство, Работа Во Двор, Детали За Автомобил, Концерти, Фестивали, СКАРА, Задна Врата, Одмори, Плажа, Езеро, Базен или во секое време кога сакате да се чувствувате веднаш поладно.