мњин бејзбол капи женски писмо дише лето отворено сончање бејзбол капа грав за зима сива
  • Обновено

мњин бејзбол капи женски писмо дише лето отворено сончање бејзбол капа грав за зима сива

DEN 191.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женски Писмо Дише Лето Отворено Сончање Бејзбол Капфеатури : ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Една големина. Симпатична и стилска памучна секојдневна капа за кофа. ●Направете Подарок●Достапен Во многу различни стилови и изглед, овие тато капи прават одлична идеја за подароци за вашите пријатели и најблиски! Дополнително, бејзбол капачињата може да се преклопат, што е погодно за да го чувате во вашата торба. Најдобар Избор За Подароци На Пријатели, Семејства И Тим, Одлична капа! уникатен дизајн Обем на капаче Една Големина56см/11. Дизајниран не само за заштита од сонце и ветер, туку и стилски во секојдневни прилики дење или ноќе за вашите активности.ШИРОКО КОРИСТЕН : Совршен За плажа, базен, парк, кампување, пешачење, туризам, градинарство или какви било спортови и активности на отворено.практично за заштита од сјајот на сонцето.Оваа капа, дише и удобна, заштита на животната средина и погодна за кожата и преклопен дизајн на пакување за лесно складирање во чанта или ранец кога не се користи. Дизајнирани за унисекс нашите бејзбол капи доаѓаат во различни бои за да одговараат на вашата индивидуалност. Висококвалитетно Капаче. Добро ќе се вклопи со вашата дневна кошула или фустан. поставување на неколку различни големини на главата.