Швајцарски технолошки женски и плус наредени зимски нозе
  • Обновено

Швајцарски технолошки женски и плус наредени зимски нозе

DEN 156.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само што му треба на секоја девојка во студениот ден. Willе ги сакате овие швајцарски технолошки женски обложени зимски хеланки толку многу што ќе ги сакате во секоја боја. Тие ќе ви помогнат да ве загрееме во најстудените денови. Тие можат да се носат како пантолона со врвот или под здолништето како нога. Тие се наредени со faux крзно за меко, удобно вклопување и имаат удобен џеб од страничен мобилен телефон. И стилски и удобно, оваа пантолона ќе биде суштински додаток на вашата зимска гардероба. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Подигање : Мидриз. Затворање : поштенски фронт со затворање на привремено; Прилагодлива внатрешна половината. Ockебови : Две странични џебови; Една страна карго џеб со затворање на поштенски патенти. Карактеристики : Д-прстен јамка за одржување на скијање или ракавици; артикулирани колена за заштита; внатрешни гатачи за подигање со еластични; Надворешна обвивка отпорна на вода. Основни скијачки панталони за сноуборд за жени од швајцарска технологија.