Terra & Sky Slim се вклопуваат со високи тенок нозе со слаби нозе, брои, пакувања
  • Обновено

Terra & Sky Slim се вклопуваат со високи тенок нозе со слаби нозе, брои, пакувања

DEN 287.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Време на удобност плус стил за да ги сретнете вашите нови хеланки. Хелегите на „Тера и Скај“ имаат супер меки, тужени четкани финиш и разновидност или отпечатоци и цврсти материи што ги прават идеален почеток на која било облека. Овие хеланки на Terra & Sky ќе бидат вашите суштински фрлања, најдобро за секојдневно носење во супер мека и мазнење четкана ткаенина направена на Хаити. 90% полиестер 10% спандекс четкан дрес. Машинско миење ладно одделно или со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо доколку е потребно. Хаити.