Жени Хипстер Гаќи Гаќи Цветна Чипка Беспрекорна Долна Облека Машки Шорцеви Долна Облека Бикини
  • Обновено

Жени Хипстер Гаќи Гаќи Цветна Чипка Беспрекорна Долна Облека Машки Шорцеви Долна Облека Бикини

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставно најсекси момчињакратки гаќички што ќе ги поседувате. Модната Тантела Момчешка Гаќичка е направена имајќи ја предвид непобедливата целодневна удобност. Дизајнирани со цветни украси од тантела и растеглива ткаенина, овие гаќички лежат рамно на вашите облини. Гаќичките од тантела се лесни и удобни за целодневно носење. Со дрско, средно вклопување, овие момчешки кратки гаќички нудат умерено покривање на грбот и ја контурираат вашата природна фигура. Лесна и удобна, истегнувачката полиестерска и спандекс ткаенина е совршена за специјални прилики и секојдневно носење. Најдобрите гаќички под секоја облека, оваа женска долна облека е дизајнирана со еластична, цветна тантела која лежи рамно на вашите облини. Со средно вклопување, овие момчешки кратки гаќички нудат умерено покривање на грбот и ја контурираат вашата природна фигура. Момчешките гаќички се достапни во големини С-2ХЛ. Ова се најдобрите гаќички за носење со модните градници.