Женски Фустани Едноставна Мода Пролет Лето Краток Ракав V Вратот Долг Фустан Краток Ракав Секојдневен Фустан
  • Обновено

Женски Фустани Едноставна Мода Пролет Лето Краток Ракав V Вратот Долг Фустан Краток Ракав Секојдневен Фустан

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Жени Едноставна Мода Пролет Лето Краток Ракав V Вратот Долг Фустан Краток Ракав Обичен Фустан Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.15" Жени Едноставна Мода Пролет лето краток ракав v вратот долг фустан Краток ракав секојдневен фустанкарактеристики : погоден За Сите сезони.) Материјал : 92%Полиестер+8%Спандекс, висока растеглива, мека и удобна ткаенина.09" Рамо : 43см/16.