Девет.одри жени со трепет ракав за кратки облеки
  • Обновено

Девет.одри жени со трепет ракав за кратки облеки

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесниот, ветровито мини обвивка фустан од ноќта. Обезбедување е удобно, но сепак елегантно во исто време. Ги следи вашите криви .. подобрување, прикривање, изгледа неверојатно за сите типови на тело. Облеката за обвивка е совршен избор за секоја пригода - ден до ноќ, работа на коктели. Бонус : Додадената детална детална важна на полите додава разигран, привлечен елемент на целокупниот изглед. Бидете сигурни да го спарите вашиот со летниот чевли (Еспадрили) или со бели патики за тренд-десен изглед секој пат. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : редовно вклопување. Должина : над коленото. Затворање : Затворање на само-вратоврска. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; трепка полите. Облечен фустан за жени од девет.