Денот на независноста Жените Американското Знаме Обрасци Повик Врвка Пресече Тенок Фустан од јули Цветни Шема Фустани Женски Секојдневен Фустан Светло Сина Л
  • Обновено

Денот на независноста Жените Американското Знаме Обрасци Повик Врвка Пресече Тенок Фустан од јули Цветни Шема Фустани Женски

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА табела за облекување : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 93cm/36.61"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 95cm/37.40"Големина : L Биста : 100см/39.37" рамо : 38см/14.96" ракав : 18см/7.09" должина : 97см/38.19"големина : xl Биста : 106см/41.73" рамо : 39см/15.35" ракав : 19см/7.48" должина : 99см/38.98"големина : ххл Биста : 112см/44.09" рамо : 40см/15.75" ракав : 20см/7.87" должина : 101см/39.76"големина : хххл биста : 118см/46.46" рамо : 41см/16.14" ракав : 21см/8.27" должина : 103см/40.55" многу е погоден За Секојдневно Носење И Совпаѓање со претстојното фестивали, Запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, Улична облека, забава и секојдневен живот итн. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Летен Фустан За Жени плус Големина.