Rbaofujie Женски Фустани Модни Жени Секојдневен Печатење Тенок Секси Длабоко V-Вратот Без Ракави Без Грб Патент Долг Фустан Дами Фустани Розова Фустан
  • Обновено

Rbaofujie Женски Фустани Модни Жени Секојдневен Печатење Тенок Секси Длабоко V-Вратот Без Ракави Без Грб Патент Долг Фустан

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿Повод : Совршен Избор За Топол Ден, Меден месец, Денот На Вљубените,Годишнина,Далиј,Роденден,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, дома, плажа За Одмор, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување,училиште, Добро за пролет, лето и есенска облека и многу повеќе. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Модни Жени Секојдневно Печатење Тенок Секси Длабоко В-Вратот Без Ракави Без Грб Патент Долг Фустан Карактеристики : 1. Информации за производот : Сезона : Aut,Пролет,Зима Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Фустан големина< бр>Големина : С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.71" Колк : 96см/37.37 "Должина : 85cm/33.37 "Половината : 82cm/32. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.80 "Должина : 84см/33. ✿Друго : ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.86" ✿ Стил : Rbaofujie Женски Фустани Модни Жени Секојдневно Печатење Тенок Длабок V-Вратот Без Ракави Без Грб Патент Долг Фустан Дами Фустани розов ФУСТАН.