Потпис од Леви Строс и Ко.
  • Обновено

Потпис од Леви Строс и Ко.

DEN 431.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие големи vestетва злато/искривување се протегаат : 97% памук, 3% еластан.Панда/Напредно истегнување : 81,5% памук, 17% полиестер, 1,5% еластан. , Inseam 36. Pleas Enote Таа мерења може да се разликуваат по големина. & Висока голема и висока 502 редовна зашеменета цврста завист.