Ballsfhk Женски Градиент Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна
  • Обновено

Ballsfhk Женски Градиент Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

32" Должина : 86cm/33.разликата во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Моден Дизајн : долг ракав, отворен преден дел, ласкави, уникатни, еластични, секојдневни и лесни кардигани за жени.46"Големина : М Биста : 114cm/44.Пол : Женскиокација : Секојдневно, Секојдневно Вклучува : Должина На Палтото : обичниот пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Слој 100% Полиестер.