Рифорла Жени Екипажот Долг Ракав Повик Носат Пуловер Дуксери Симпатична Шема Печатени Дуксер Женски Дуксер Без Качулка Зелена XL
  • Обновено

Рифорла Жени Екипажот Долг Ракав Повик Носат Пуловер Дуксери Симпатична Шема Печатени Дуксер Женски Дуксер Без Качулка Зелена

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски блузи Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Ракав : 67см/26.38" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 115см/45.28" Ракав : 68см/26.77" Должина : 69см/27.17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 69см/27.17" должина : 70см/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 125см/49.21" ракав : 70см/27.56" должина : 71см/27.95"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 130см/51.18" Ракав : 71см/27.95" Должина : 72см/28.35" женски дуксер без качулка. Машина За Перење и Рачно перење. Questrates Дека Долг Ракав Смешни Дуксери Со Еднобојни Дуксери, Долг Ракав, Широка Лабава Фитинг,Секојдневен Шик Стил, Еднобојна Боја. ●Материјал ● Дуксери со Долги Ракави за Тинејџерки Гроздобер Дуксери Со Цврста Боја, Изработени се Од Материјали,доволно издржливи за Секојдневно Носење. Повлечете Го Затворањето Дами Дуксер Блузи. Женски Дуксери. Женски Дуксери. дуксери за жени.